Naujienos

Stažuotė Sotheby’s meno institute

Šių metų vasarą Lietuvos išeivijos dailės fondo direktorė Ugnė Bužinskaitė keturias savaites stažavosi vieno žymiausių pasaulio aukciono namų Sotheby’s įkurtame meno institute (Sotheby’s Institute of Art) Niujorke. Aukciono namai Sotheby’s kiekvienais metais organizuoja vasaros kursus-mokymus meno vadybos profesionalams, norintiems tobulinti ir gilinti supratimą apie lokalią ir tarptautinę meno rinką.

new York webinar Jan 4 highlight

Kursai „Art World Marketing, PR and Communications“ (liet. – meno pasaulio rinkodara, viešieji ryšiai ir komunikacija) – tai mokymai apie strategijas ir taktikas, skirtas sukurti integruotą rinkodaros ir komunikacijos kampaniją vizualaus meno lauke: pradedant nuo tikslinės auditorijos tyrimo, žiniasklaidos planavimo ir kūrybingumo skatinimo iki socialinių medijų, skaitmeninės rinkodaros ir jos įvertinimo ar prekinio ženklo kūrimo. Kursų metu mokoma skirtingų vizualaus meno lauko sektorių rinkodara ir komunikacija, kad suprasti ir mokėti prisitaikyti dirbant muziejuje, galerijoje, aukcione ar ne pelno siekiančioje organizacijoje.

Mokymų metu buvo tyrinėjamos skirtingos rinkodaros ir viešųjų ryšių strategijos, kartu su įvairiais metodais, kaip kuo daugiau naudos gauti iš socialinių tinklų ir kaip pasiekti tą visuomenės grupę, kuri nesidomi vizualiaisiais menais. Kursai apėmė ne tik mokymus, tačiau ir kitą aktyvią veiklą: viešas diskusijas, muziejų, galerijų, menininkų studijų lankymą ir viešą aptarimą analizuojant jų situaciją. Kursuose taip pat pranešimus skaitė pasaulinio lygio meno vadybos profesionalai.

„Savas kambarys“ – naujas projektas skirtas moterims menininkėms Paveikslai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos Užsienio reikalų ministerijoje
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27