Naujienos

Pirmasis J. Kavaliausko atminimo paramos fondo labdaros renginys: onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams paaukoti 56 tūkst. eurų

Trečiadienio vakarą surengtas pirmasis Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo organizuotas labdaros renginys. Renginio metu baigėsi ir kelias dienas trukęs fondo organizuotas e-aukcionas, kurio metu surinkti pinigai bus paaukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Norintieji prisidėti prie fondo galėjo ne tik įsigyti kūrinius, bet ir aukoti norimą pinigų sumą.

2019 10 16 18 46 12 author Rytis Seskaitis
Emmanuel Mané-Katz. Jėzus (Nuotr. Ryčio Šeškaičio)

Aukcionui kūrinius dovanojo „Lewben Art Foundation“. Už aukojamą sumą buvo galima įsigyti tokių žinomų autorių, kaip Šarūno Saukos, Jono Rimšos, Neemija Arbit Blato, Stasio Ušinsko, Kazimiero Žoromskio, Emmanuelio Mane-Katzo, Antano Martinaičio, Leono Katino, Žako Lipšico darbai bei šiuolaikinių menininkų Vilmanto Marcinkevičiaus, Auksės Miliukaitės ir Lino Jusionio kūriniai.

Ypač daug dėmesio iš aukciono dalyvių sulaukė E. Mane–Katzo kūrinys „Jėzus“. Didžiausia suma buvo pasiūlyta už Jono Rimšos paveikslą „Indėnų fiesta“ – 10750 eurų. Iš viso aukcione surinkta apie 56 tūkst. eurų. 

jkparama.lt

Populiariausio parodos „Mūsų asmenukė“ kūrinio autorius Nico Vascellari atvyksta į Lietuvą Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas veiklą pradeda labdaros koncertu ir meno kūrinių aukcionu
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3