Naujienos

Naujas kūrinys kolekcijoje – Nick Darmstaedter „Gipso kartono žvaigždė (Hester Prynne)“

Naujas kūrinys „Lewben Art Foundation“ kolekcijoje – Nick Darmstaedter „Gipso kartono žvaigždė (Hester Prynne)“, 2011. Nick Darmstaedter gimė 1988 metais Los Andžele, JAV. Būdamas vos 17 metų, 2005 metais, kartu su kolega Louis Eisner, pristatė parodą „Sliced“ savo gimtojo miesto galerijoje „Frank Pictures“. Kiek vėliau persikėlė į Niujorką, ten ir rengė tolimesnes savo parodas. 2007 metais kartu su bendraminčiais (Isaac Brest ir Alex Perweiler) įkūrė menininkų grupę „The Still House“, būtent iš aktyvios veiklos joje Nick Darmstaedter ir yra geriausiai žinomas.

NickDarmstaedter
Nick Darmstaedter. Gipso kartono žvaigždė (Hester Prynne), 2011. „Lewben Art Foundation“ kolekcija.

Kaip ir kiti „The Still House" nariai, N. Darmstaedter savo kūrinius gamina iš rastų objektų. Menininkas teigia, jog rinkimas ir rūšiavimas, o taip pat ir atsitiktinumas, yra vieni iš pagrindinių dalykų kuriant meno kūrinius. Tačiau tai nėra paprasti kūriniai, o tam tikros transformacijos, pabrėžiančios fizikines savybes ir pradines formas. Vienos paskutinių N. Darmstaedter parodų, tokios kaip „Sweatytits.com“ ar „10 cards, 100 paintings 5“, šneka apie šiandieninį gyvenimą: kasdien internetu gaunamas skaitmenines šiukšles (spam) bei melagingus rinkodaros šūkius, kviečiančius kuo daugiau pirkti. Būtent dėl pasirenkamų temų gvildenimo ir naudojamų medžiagų Nick Darmstaedter priskiriamas prie amerikietiško pop meno ir minimalizmo stilių.

Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas veiklą pradeda labdaros koncertu ir meno kūrinių aukcionu Baltijos šalių menininkai siekia 11-ojo Jaunojo tapytojo prizo
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Pokalbiai LT2 Group lt 33 Group 3