Naujienos

Naujas kūrinys kolekcijoje – Chim↑Pom fotografija „Kokkurisan“ tatuiruotė”

„Lewben Art Foundation“ papildė savo kolekciją dar viena fotografija. Šį kartą - menininkų kolektyvo iš Japonijos Chim↑Pom darbu „Kokkurisan“ tatuiruotė, 2008.

tattoo
Chim↑Pom. „Kokkurisan“ tatuiruotė, 2008. „Lewben Art Foundation“ kolekcija

Chim↑Pom yra šešių menininkų – Ryuta Ushiro, Yasutaka Hayashi, Ellie, Masataka Okada, Motomu Inaoka ir Toshinori Mizuno – kolektyvas, susiformavęs 2005 metais Tokijuje, Japonijoje. Nuo įsikūrimo pradžios, kolektyvas yra eksponavęs savo darbus tiek solo, tiek grupinėse parodose įvairiose šalyse, be to, visi nariai užsiima ir individualia kūryba. 2015 metais jie atidarė menininkų administruojamą erdvę „Garter“ Koenji rajone Tokijuje. Tais pačiais metais jie inicijavo, organizavo ir dalyvavo tarptautinėje parodoje „Don‘t follow the wind“ („Nesek vėjo“), kurios atidarymas įvyko Fukušimos branduolinėje zonoje, kurioje negalima bus apsilankyti tol, kol nebus atšauktas draudimas fiziškai įžengti į sveikatai pavojų keliančią teritoriją. Taip pat 2015 metais „Prudential Eye“ apdovanojimų metu kolektyvas buvo pagerbtas geriausio jaunojo menininko apdovanojimu.  

 

Chim↑Pom darbuose nagrinėjamos miesto, vartotojiškumo ir skurdumo tematikos, taip pat vaizduojamos gamtos ir žmogaus sukeltų katastrofų pasekmės. Reaguodami į šių dienų aktualijas ir ieškodami to, kas jų manymu yra „tikra“, menininkai kuria darbus, kuriuose neretai yra ironiškai užkoduota socialinė kritika. 

Pokalbiai su kolekcininkais. Žaneta Fomova: pirkdamas meno kūrinius tik impulsyviai, gali apsirikti „Zuzeum“ muziejaus komandos vizitas Vilniuje
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Pokalbiai LT2 Group lt 33 Group 3