Naujienos

„Lietuvos išeivijos dailės fonde" pirmosios fotografijos

Puiki naujiena „Lietuvos išeivijos dailės fonde" - nuo šiol kolekcijoje galite išvysti ir Lietuvos išeivijos fotografiją. Pirmasis LIDF kolekcijoje šios srities autorius - Algimantas Kezys (g. 1928).

OM4A8140
Algimantas Kezys. Dangaus link. 1968

Puiki naujiena Lietuvos išeivijos dailės fonde" - nuo šiol kolekcijoje galite išvysti ir Lietuvos išeivijos fotografiją. Pirmasis LIDF kolekcijoje šios srities autorius - Algimantas Kezys (g. 1928).

Algimantas Kezys - nepaprasta ir daugialypė asmenybė, kurios bruožus galima atpažinti ir nepamirštamose fotografijose. Kezys - ne tik fotografas, bet ir teologas, menotyrininkas, filosofas, rašytojas, knygų sudarytojas, parodų organizatorius ir filmų kūrėjas.

„Pasaulis yra pilnas grožio ir prasmės, tad jo užteks visiems. Tik reikia jį atrasti, juo grožėtis ir savaip transformuoti. Koks yra tas „savaip", toks turi būti ir kelio pasirinkimas. Mano kelias - tai lyg kokio keliauninko, kurį žavi saulėlydžiai, šešėliai, atspindžiai, kartais ir veidai. Savo nuotraukose nieko nebandau įrodinėti, nieko nereklamuoju, tik dalinuosi džiaugsmu, kad atradau grožio spindulį kurioje nors žemės kertelėje" - savo kūrybą apibūdino Algimantas Kezys.

Reportažas apie parodą „Sveikas, Paryžiau! Litvakų dailininkų keliais“ Akimirkos iš parodos „Sveikas, Paryžiau! Litvakų dailininkų keliais“ atidarymo
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27