Naujienos

„Lewben Art Foundation“ šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius'21“

Šių metų spalio 15 d. „Lewben Art Foundation“ šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius‘21“ projektų zonoje pristatys ekspoziciją „How Soon is Tomorrow. Collecting NFTs“. Ekspozicijoje bus pristatyti vieni pirmųjų sėkmingų NFT: „Cryptopunk“, „Chromie Squiggle“, „MoonCat“ ir kiti, tarptautinėje meno rinkoje puikiai žinomas menininkas, pradėjęs eksperimentuoti su NFT, Damien’as Hirst’as ir jo „The Currency“, lietuvis Robertas Narkus, estai Katja Novitskova ir Tommy Cash’as.

ArtVilnius21 logo white

Ši ekspozicija nagrinės tiek naujas meno egzistavimo platformas, tiek ir 2021 m. išryškėjusias kolekcionavimo tendencijas, kad atkreiptų dėmesį į dar tik pradedamą tyrinėti NFT pasaulį. Jame 2021 m. sužibėjęs menas sumušė tiek pardavimų rekordus, tiek paskatino rastis naujų kolekcininkų, orientuotų tik į NFT, paskatino ir meno institucijas susidomėti ar įsigyti NFT kūrinių privačioms kolekcijoms.

Pokalbiai su kolekcininkais. Edgaras Aronovas: tai kur kas pozityvesnis dalykas XX-ajame „Vilnius Mama Jazz“ festivalyje ne tik pasaulinės džiazo žvaigždės, bet ir sniego žmogus
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Pokalbiai LT2 Group lt 33 Group 3