Naujienos

„Lewben Art Foundation“ meno iššūkis kolegoms

Paskelbus karantiną įvairiose pasaulio šalyse ir uždarius muziejus, šie sukūrė meno iššūkį, skatindami žmones garsiausius pasaulio meno muziejuose saugomus kūrinius atkurti namuose. Šiam iššūkiui įsibėgėjus, prie jo prisijungėme ir mes su grotažyme #lewbenartchallenge – pasiūlėme bendradarbiams iš grupės įmonių „Lewben“, „Nordgain“, „Strategy Labs“ atkurti meno kūrinius iš mūsų kolekcijos namuose.

IMG 0994
Ada Peldavičiūtė-Montvydienė. Be pavadinimo. Lewben Art Foundation kolekcija / Austėja Dimaitytė

„Nesitikėjome tokio gausaus kolegų įsitraukimo šiame iššūkyje! Tačiau akivaizdu, pradėjus žaisti žaidimą, sunku sustoti – kolegos dalyvavo ne tik patys, bet pasitelkė ir savo šeimos narius, augintinius ir namuose esančius daiktus. Smagu, kad karantino metu galime išlikti vieningi“, – pasakojo „Lewben Art Foundation“ valdybos narė ir „Lewben“ direktorė Rita Kavaliauskienė.

Susipažinkite su smagiais rezultatais!

Kviečiame prisijungti visus prie šio linksmo iššūkio ir, pasirinkus fondo kolekcijoje esantį kūrinį iš virtualios galerijos daile.lt, atkurti jį namuose!

Smagiausiai fotografijai „Lewben Art Foundation“ paruošė prizą – naujausią fondo išleistą meno albumą ir maišelį „Art & Us“, sukurtus dizainerio Viliaus Dringelio. Nuotraukomis dalinkitės Facebook arba Instagram su grotažyme #lewbenartchallenge.

Naujas „Lewben Art Foundation“ ir „15min.lt“ projektas „Kava su Monika prie meno“ Nauji kūriniai kolekcijoje – Algimanto Aleksandravičiaus fotografijos
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3