Naujienos

Kultūros vartotojas: kas tu?

Valdymo konsultacijų įmonė „Lewben Advisory“, kuri yra „Lewben Group" dalis, pristatė tyrimą „Kultūros renginių lankytojo paveikslas“. Jo tikslas – nupiešti kultūros renginių Lietuvoje lankytojo portretą, suprasti jo motyvaciją, įvertinti, kokie yra lankytojų lūkesčiai ir kaip jie patenkinami, pateikti konkrečias įžvalgas, kurios padėtų gerinti klientų pasitenkinimo renginiais lygį bei suvokiamą kokybę.

Lewben group6

Valdymo konsultacijų įmonė „Lewben Advisory“, kuri yra „Lewben Group" dalis, pristatė tyrimą „Kultūros renginių lankytojo paveikslas“. Jo tikslas – nupiešti kultūros renginių Lietuvoje lankytojo portretą, suprasti jo motyvaciją, įvertinti, kokie yra lankytojų lūkesčiai ir kaip jie patenkinami, pateikti konkrečias įžvalgas, kurios padėtų gerinti klientų pasitenkinimo renginiais lygį bei suvokiamą kokybę. Be įdomių įžvalgų, gautų apibendinus rezultatus, šis tyrimas turi dar du įdomius bruožus. Pirmas: regis, tai yra pirmasis toks kompleksinis tyrimas mūsų šalyje. Antras: šio tyrimo, kurio kaina galėtų siekti „keliasdešimt tūkstančių litų“, niekas neužsakė ir už jį niekas nemokėjo – „Lewben Advisory“ jį atliko savo iniciatyva, o su jo rezultatais supažindino tirtų kultūros institucijų ir žiniaskliados atstovus.

Visą Vido Rachlevičiaus straipsnį galite skaityti čia.

Kvadrienalė 2014 – dailė ant vėliavos stiebo Akimirkos iš Műcsarnok, Budapeštas, Vengrija, kur pristatytos dvi Žilvino Kempino instaliacijos
01 lt2 02 lt 03 lt 04 lt 05 lt 06 lt 07 08 09