Naujienos

Dr. GoraParasit performanso „Tristanas ir Izolda“ premjera Berlyne

„Lewben Art Foundation“ tapo Dr. GoraParasit partneriu, pristatant naujausią menininkės performansą „Tristanas ir Izolda“ Berlyno tarpdisciplininio muzikos, teatro ir performanso festivalyje „Berlin is not Bregenz“.

117768256 641647309810945 6590612314873486343 n

„Berlin is not Bregenz“ yra Berlyno tarpdisciplininis muzikos, teatro ir performanso festivalis, vyksiantis rugpjūčio 21 ir 22 dienomis, kurio metu atviras baseinas, esantis Wedding rajone, taps scena ant vandens Ričardo Vagnerio operoms „Lohengrindas“ bei „Tristanas ir Izolda“.

Dr. GoraParasit festivalyje pristatys performansą „Tristanas ir Izolda“, skirtą paskutiniam šios monumentalios operos veiksmui. Kartu su Berlyno didžėjumi Zentralmuster, kuris sukūrė elektroninę orkestrinės muzikos versiją, aktoriais Susana AbdulMajid ir Ričardu Myka, dramaturgu Erik Zielke bet scenografe Emilija Pačiūnaite, menininkė sukuria gyvą instaliaciją, balansuojančią tarp teatro, performanso ir vizualaus meno. Savo scenine kalba ji kvestionuoja vadinamąją meilės mirtį („Liebestod“), parodo inscenizuotą mirtį ir leidžia Tristanui tapti savo gyvenimo pabaigos režisieriumi.

 

Nauji kūriniai kolekcijoje – Pauliaus Petraičio fotografijos Projektas skirtas lietuvių menininkams gyvenantiems ir kuriantiems svetur – Rūta Jusionytė
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3