Naujienos

Diskusijų festivalis „Būtent!“

Šį šeštadienį, 19 val. diskusijų festivalio „Būtent!“ metu diskutuosime tema „Meno kolekcionavimas Lietuvoje: mada, verslas ar gyvenimo būdas?" kartu su „Lewben Art Foundation“ valdybos nare Ramune Zabuliene, Skaidra Trilupaityte ir Algirdu Petraičiu.

BUTENT 1

Jau antrą kartą Birštone 2018 m. rugsėjo 7-8 d. vyksiantis diskusijų festivalis „Būtent!“ yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę. Žodis „Būtent!” atspindi tą diskusijos momentą, kai diskusijos dalyviai, pateikę savus argumentus, pasiekia abipusį sutarimą ir supratimą. Siekiama, kad festivalis taptų tokio sutarimo, nuomonės formavimo, bendros valstybės vizijos kūrimo vieta, kuri suteiks įkvėpimo realiems verslo ir politikos sprendimams.

Įkvėpimo „Būtent!” semiasi iš ilgametes tradicijas turinčio Almedalen diskusijų forumo Švedijoje, panašių renginių kitose Skandinavijos šalyse, taip pat renginių „Arvamusfestival“ Estijoje ir „Lampa“ Latvijoje bei kitų „Democracy Festivals“ šeimos renginių Šiaurės-Baltijos šalyse.

Diskusija „Meno kolekcionavimas Lietuvoje: mada, verslas ar gyvenimo būdas?" kelia klausimus ir kartu su dalyviais ieško atsakymų. Menininkai veržiasi į elito gretas, o meno kūrinių pirkėjų skonis nuolat lavėja. Turime ir itin reikšmingų kolekcininkų, jau dabar įeinančių į Lietuvos dailės istoriją. Ar meno kolekcionavimas ir domėjimasis menu įgaus pagreitį? Ar pokalbis apie meną kada nors taps įprasta pokalbio tema, o kolekcionavimas - gyvenimo būdu?

„Lewben Group“ gimtadienis! Atidaromas Lietuvos meno pažinimo centras „Tartle“
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3